Extéria zkušenosti

Dneska se dá rozjet podnikání v jakémkoliv oboru. I když si mnoho lidí myslí, že je dneska vyrobeno a nabízeno už takřka všechno, vše se dá udělat jinak a lépe. Pokud se tedy zapíšete mezi podnikatele, měli byste mít mimo jiné na paměti i bezpečnost práce a požární ochranu. Podnikatelé mají totiž ze zákona povinnost dodržovat souhrn opatření bezpečnosti práce a požární ochranu. Jestliže nepatříte k těm, kteří by těmto opatřením rozuměli, měli byste si dříve, než k vám přijde neohlášená kontrola ze státní správy, najít pomoc. Takovou pomoc nabízí například firma Extéria, která je na trhu už od roku 2011. Za ta léta nasbírala nejen bohaté zkušenosti, ale i kladné recenze a reference od klientů. Firma vám nabídne pomoc při přípravě na bezpečnost práce, nabídne vám speciální školení či provede revizi.

Každým rokem se firma stará o tisíce svých zákazníků, kteří neotálejí a doporučují firmu prostřednictvím svých referencí. Opakovaně se chválí profesionální a spolehlivý přístup.

 

Extéria reference:

I když už podnikám pár let, nikdy jsem na bezpečnost práce zrovna nemyslel. Až v době, kdy mi měla přijít kontrola, jsem se o BOZP začal více zajímat. Popravdě jsem si nevěděl rady, proto jsem se obrátil na firmu Extéria. Díky této firmě jsme kontrolu zvládl levou zadní! Díky moc, vřele doporučuji.

Milan Kratochvíl, České Budějovice

 

Za mne vše v pořádku, lidi z Extérie nám pomohli při kontrole, za což jim děkuji.

Jan Polák, Ostrava

 

Spolupráce s firmou Extéria byla příjemná, děkuji za poskytnutí školení a těším se na další spolupráci.

Jana Horká, Svitavy

 

Neměl jsem ani tušení, jak se postupuje v případě pracovního úrazu, co se musí sepsat, kam se má vše zaslat atd. Se vším mi pomohla společnost Extéria, která celou záležitost ohledně pracovního úrazu vyřešila a to bez jakýchkoliv postihů a sankcí. Díky.

                Jan Rybnikář, Praha

 

Výborná komunikace, mohu jen doporučit.

Josef Hradil, Most

 

 

Další zkušenosti klientů s firmou Extéria

Firma Extéria se nám skvěle stará o vše, co souvisí s BOZP a PO podniku. Díky svým nízkým cenám za kvalitní služby jsme ušetřili nemalé finanční prostředky, které bychom vkládaly například do bezpečáku, s nímž nemáme dobré zkušenosti.

Majitel sítě lékáren, Praha

Svižná a rychlá reakce v případě úrazu ve firmě. Firma vyslala své lidi, kteří vše sepsali, dokonce úraz vyřídili i s pojišťovnami, tudíž jsme nemuseli nic řešit. Věříme, že nás stejně dobře zastoupí i v případě kontrol ze státní správy.

Spokojená firma z Brna

Extéria nedávno vyřešila v naší firmě úraz na stavbě, který nás hodně vylekal. Vše sepsala a vyřešila s úřady zdarma v rámci ročních služeb. Děkuji Extérii a přidávám svou recenzi a zkušenost.

Lukáš Pokornovič, Ostrava

Skvělá služba, hlavně levná. Jediná prvotní investice je do směrnic BOZP. Vše zpracují, nastaví, proškolí, a hlavně u kontroly zastoupí. Extéria vše plní, co slíbí, a hlavně zastoupí zdarma, nic navíc neplatíte.

Radovan Olinský, Brno

Se službami firmy Extéria jsem spokojena. Využívám již druhým rokem roční balíček služeb BOZP a PO, a ještě nikdy se nestalo, že by mě firma zklamala. Pokaždé se na ni dalo spolehnout a věřím, že to tak bude i nadále.

Žaneta Hrzánová, Jihlava

Rád bych se podělil o svou zkušenost s firmou Extéria, přidávám proto tuto recenzi. Firma mě nejednou zachránila u kontroly z OIP. Přijela dokonce dříve než samotná kontrola, vše sama zkontrolovala, případné nejasnosti dala do pořádku. Poté mě technička z Extéria dokonce i zastoupila, prošel jsem kontrolou na jedničku. Velmi oceňuji to, že jsem nic navíc neplatil - žádné ujeté kilometry nebo hodinovou sazbu techničky. Vše bylo zdarma, tedy respektive v rámci ročního balíčku služeb BOZP a PO, který využívám.

Ondřej Dolanský, Frýdek-Místek

Jsem velmi spokojená se službami firmy Extéria. Provedli všem co bylo dohodnuto ve smlouvě, a zpracovali mi přehlednou dokumentaci k BOZP, tak i k požární ochraně. Minulý týden mě Extéria zastoupila u kontroly hasičů a vše bez závad, navíc jsem nic neplatila - jen roční služby a dokumentaci. Vše, co slíbí, tak plní.

Nikola Dosková, Brno

S firmou Extéria jsem spokojen. Zejména s jejich nízkými cenami za kvalitně poskytované služby.

Zdeněk Vyoral, Žďár nad Sázavou

Díky firmě Extéria za zastoupení u nedávné kontroly z OIP. Vše v proběhlo v pořádku, proto děkuji a přidávám svou kladnou recenzi.

Jan Hubáček, Praha

Extéria vyřešila úraz v naší firmě. Přijela technička, sepsala, zaslala na pojišťovnu a úřady jsem nemusel vůbec řešit. Proto jestli BOZP, tak Extéria. Platím jen 6700 Kč ročně, nic navíc mě to nikdy nestojí! Konečně profesionální firma.

Jan Klimšík, Praha